Ty nejlepší kousky ze zimních kabátů se vždy ihned vyprodají, a pokud nyní zaváháme, budeme na poslední chvíli shánět ten náš ideální. Zimní kabáty bychom si měly nakoupit hned, jak nová kolekce přijde do obchodů. Které zimní kabáty jsou nejvíce trendy již nyní?
krátká ofina

Kožich medvěda

Tomuto střihu kabátu se také říká teddy bear coat. Tenhle kousek bude letos nejspíše jedním z největších trendů, neboť je jedním z nejteplejší a nejpohodlnějších kabátů. Rozhodně neuděláte chybu, když tento roztomilý kabát zkusíte. Nejenom, že vás zahřeje, ale budete se v něm také cítit, jako byste byly celou zimu zabalené do nejhuňatější deky. Medvědí kabát je naprosto ideální například na procházku přírodou. Pokud si však pořídíte dlouhou variantu tohoto kabátu, je vhodný i do kanceláře. Zkombinovat se dá tento střih v kratší variantě s úzkými kalhotami, kdy vypadá skvěle. Delší varianty kabátu zase naopak krásně ladí k volnějším kalhotám, například elegantním a kostýmkovým.

Letecká kožená bunda

Letecká bunda vás bude zahřívat a nezradí vás ani v těch největších mrazech.

Péřová bunda

Zrovna tak, pokud se chystáte na hory, bude vás zaručeně hřát péřová bunda. Její pořízení se rozhodně vyplatí.

Umělá kožešina

Vícebarevná umělá kožešina je letos ohromným hitem. A čím více barev, tím lépe. Umělá kožešina totiž konečně zašívá svůj báječný návrat. Nosí se ve všech provedeních, ale nejvíce ji uvidíte na velmi dlouhých kabátech ve výrazných barvách.
žena na podzim

Kostkovaný kabát

Kostkovaný kabát je prostě oblíbená klasika. Tento tradiční kousek také určitě potřebovat.

Vinyl

Vinylový kabát, anebo parka je netradičním kouskem, kterým dáte všem okolo najevo, že jste módní ikonou. Není to sice úplně jednoduchý kabátek, ale je velice hravý.

Vintage styl

Letos jsou trendy vintage kousky, takže by vám v šatníku rozhodně neměla chybět velká vintage bunda. A ať vypadá hodně retro.